תחומי התמקצעות עיקריים:

כירורגיה – מגוון ניתוחי השתלות: ניתוחי השתלות עצם, הרמות סינוס פתוחות וסגורות, עקירות כירורגיות מורכבות וסבוכות, לרבות עקירת שיני בינה כלואות עם סמיכות למבנים אנטומיים רגישים.
  • בעל מיומנות וניסיון רב בביצוע השתלות דנטאליות בפה מחוסר שיניים בשתי הלסתות ביום אחד, תוך העמסה מיידית של השתלים ושחרור המתרפא מצוייד בשיניים בפיו עוד באותו היום.
  • עובד בשיטת הרדמה בטוחה של סדצייה עמוקה (ולא הרדמה כללית!), בה נשמרים הרפלקסים החיוניים בגופו של המטופל – נשימה, שיעול והקאה, ונמנעים הסיבוכים המיותרים שעלולים להיגרם בהרדמה הכללית, כל זאת בשילוב רופא מרדים מוסמך ומנוסה לאורך כל הטיפול. שיטת הרדמה בטוחה זאת, מתאימה גם ובעיקר למתרפאים בעלי חרדה גבוהה מטיפולי שיניים ומיועדת לטיפולים א-טראומטיים, ארוכים ומורכבים.
  • עובד מול מעבדת שיניים המנוהלת על ידי טכנאי רב-אומן, בעל ניסיון עשיר בתחום. כמו כן, מעורב באופן אישי בשלבי הסיום של עבודות גדולות ומורכבות – בדגש על הגעה אישית למעבדה יחד עם המטופל, וליווי התהליך עד לקבלת מוצר מושלם לשביעות רצונו המוחלטת של כל מתרפא.
  • עושה שימוש בחומרים הדנטליים (לרבות תחליפי עצם) ובשתלים המתקדמים ביותר של החברות הבינ"ל –  אלפא ביוטק (נובל ביו קייר השוויצרית) ומטריקס.
שיקום – מכלול סוגי הכתרים והתותבות על גבי שתלים ושיניים טבעיות, ושימוש בחומרים המתקדמים ביותר בשוק. אסתטיקה – כל סוגי הטיפולים האסתטיים לרבות, הלבנות שיניים בטכנולוגיות מתקדמות וחומרים אקולוגיים, כל סוגי הציפויים והכתרים האסתטיים – זירקוניה, אימקס, וינירים (למינייטס), כתרי מרילנד וכו'.
  • מספק עבודה מקצועית ביותר המשלבת בתוכה ידע, ניסיון וכישרון רב בתחום, תוך הקפדה על מזעור הכאב ויצירת אווירת טיפול נעימה ונוחה ככל שניתן.
  • מקפיד על מתן יחס אישי, לבבי ומתחשב לכל מטופל באשר הוא, זמין ונגיש למטופליי גם מעבר לשעות העבודה.
  • האהבה הרבה והמסירות הטוטאלית שלי למקצוע הם הסיבה לכך שקהל לקוחותיי תמיד הופכים לשמחתי, לשגרירים הכי טובים שלי בשוק.