יתרונות השתלות שיניים בהרדמה מלאה קצת מידע לא יזיק

יתרונות השתלות שיניים בהרדמה מלאה ד"ר דורון אבניאלי

 

בשנים האחרונות ניתן לראות כי טיפולי השתלות שינייים בהרדמה מלאה תוספות תאוצה רבה ורוב האנשים אשר בחרו לא להגיע לטיפול מגיעים בשל אמצעי הטיפול המתקדמים. למרות העובדה כי מרפאות שיניים רבות מציעות טיפולים בהרדמה, חשוב לדעת את היתרונות והחסרונות הקיימים בטיפול.

השתלות שיניים בהרדמה מלאה

אילו יתרונות קיימים לטיפולי שיניים בהרדמה מלאה

 

  • פתרון לאנשים הסובלים מחרדה דנטלית: מדובר בפתרון אידיאלי למדי עבור אנשים הסובלים מחרדה דנטלית ונמנעים מביקור אצל רופא השיניים במחיר של פגמים רבים בחלל הפה.
  • אפשרות לחסוך כאבים מיותרים: רבים מהמטופלים חוששים מביקור אצל רופא השיניים בייחוד מפני ביצוע טיפולים מורכבים החל מטיפול שורש ועד עקירות ולכן באמצעות הרדמה מלאה ניתן להפיג את החששות.
  • ביצוע מספר טיפולים בטיפול אחד: בעת הרדמה מלאה קיימת אפשרות של ביצוע מספר טיפולים בטיפול אחד וכך המטופלים יכולים לחסוך הגעה למרפאת השיניים.
  • סיכון נמוך:  הרדמה מלאה הינה הליך הכרוך בסיכונים אך כאשר ההליך מבוצע על ידי רופאים בעלי ניסיון רב אין חשש וסיבה לדאגה.

 

 הטיפולים דורשים מחיר גבוה מדי

 

אם עד עכשיו מנינו את היתרונות הרבים, הרי טיפולי שיניים בהרדמה מלאה כוללים חסרון עיקרי הבא לידי ביטוי במחיר הגבוה של הטיפולים. עלות הטיפולים כוללת את עלות השכר של המרדים והצוות של חומרי ההרדמה. יתרה מכך מדובר בזמן החלמה ארוך בהשוואה להרדמה מקומית.

 

בחנו את היתרונות מול החסרונות

 

בבואכם להחליט על טיפול בהרדמה מלאה יש לבחון את היתרונות מול החסרונות על מנת לקבל החלטה מושכלת. על מנת לבחון את היתרונות מול החסרונות באפשרותכם להתייעץ עם מטופלים קודמים. התייעצות עם מטופלים קודמים תסייע לכם בקבלת החלטה. שאלו את המטופלים אודות שיטת הטיפול של המרפאה, יחסם של הרופאים המטפלים.

 

הגיעו לפגישה מקדימה

 

במטרה לדעת האם מדובר במרפאה מתאימה עבורכם כדאי להגיע לפגישה מקדימה. הגעה לפגישה מקדימה תסייע לכם לבחון את המקום ולראות האם מדובר במקום מתאים לביצוע הטיפול. בעת ההגעה בחנו את יחסו של הצוות הרפואי, של האנשים העובדים בעמדת הקבלה ואל תהססו לשאול כמה שיותר שאלות. ככל שתשאלו יותר שאלות כך תדעו בוודאות כי בחרתם את המקום המתאים.

מאמר מקצועי שנושא השתלות שיניים בהרדמה מלאה לחצו כאן

בחזרה לעמוד הבית